O nás

„Ve dvaceti má žena tvář, jakou ji nadělila příroda, ve třiceti takovou, jaký žije život, v padesáti, jakou si zaslouží.“

– Coco Chanel

S firmou Oriflame jsem začala před 28 lety na mateřské dovolené. Ze začátku jsem tuto příležitost brala jen jako malé zpestření u dětí a i jako možný finanční výdělek.

Tehdy jsem ještě netušila, jak mě tato práce pohltí a bude vnitřně naplňovat. Můj sen vždy bylo být nezávislá, řídit si svůj pracovní den i náplň a být si svým vlastním šéfem, kterému se i nakonec budu zodpovídat.

Můj manžel mne od příležitosti u Oriflame ze začátku odrazoval, že je to hloupost, ztráta času…já jsem si ale šla tvrdohlavě za svým cílem (jsem ve znamení berana ????). Nyní je můj manžel rádce a v mém podnikání mi hodně pomáhá.

Krátce od mého začátku s kosmetikou Oriflame jsem na spolupráci přesvědčila i svoji setru, čemuž jsem velmi ráda, a postupem času i moji maminku a děti a vlastně jsem si vytvořila rodinnou firmu.

Po nějaké chvíli jsme společně se sestrou pocítili potřebu své znalosti zdokonalovat nejen u Oriflame, a proto jsme složily zkoušky a získaly certifikáty u zahraniční firmy na líčení a barevnou typologii.

Náš sen od začátku bylo mít své vlastní společné Studio. To se nám podařilo právě před 12 lety, kdy jsme přebíraly Studio Oriflame v Jihlavě.  Zde se setkáváme se svými kosmetickými poradkyněmi, ze kterých, a za to jsem velmi vděčná, se postupem času stávají i naše kamarádky. Učíme zde ženy, jak správně pečovat o svoji pleť a tělo a jak se správně líčit.

Práce pro Oriflame je pro nás obě spíš radost a koníček než pracovní povinnost.

Naším cílem, a doufám i posláním, je spojit vnitřní krásu s tou vnější, abyste Vy, naše holky, kočky, ženy, dámy vypadaly a hlavně se cítily krásně a spokojeně. Nic nám nedělá větší radost než se dívat na to, jak Vám to sluší a jak jste každá jinak krásná.

Velmi děkujeme Vám všem za důvěru v nás i v kosmetiku Oriflame.

Jitka Číhová a Lada Kubátová